in

Komiksowe Lochy & Smoki [Humble Comics Bundle: Dungeons & Dragons 2018 by IDW]

Najnowsza paczka od niezawodnego Humble Bundle zawiera 22 tomy komiksów od wydawnictwa IDW Publishing. Aktualni posiadacze praw do takich tytułów jak Teenage Mutant Ninja Turtles, GI Joe czy Transformers umieścili w paczce zbiorcze wydania większości swoich serii osadzonych w uniwersum Lochów & Smoków. Zabrakło chyba tylko historii z settingu Dragonlance (za to znalazło się miejsce dla opowieści z Dark Sun i Eberron).

Niepocieszeni mogą być także ci, którzy liczyli na pełne wydania serii Legend of Drizzt i Evil at Baldur’s Gate (niestety, w paczce znalazły się tylko tomy LoD Vol. 1: Homeland i Vol. 2: Exile oraz EaBG Issue  #1). Miłośnicy przygód najpopularniejszego ciemnego elfa Zapomnianych Krain (lub pewnego nierozgarniętego łowcy i jego Miniaturowego Gigantycznego Kosmicznego Chomika) muszą zaopatrzyć się w późniejsze tomy na własną rękę.

Tradycyjnie zawartość paczki podzielona jest na trzy segmenty: za równowartość 1 USD dostajemy pierwszych pięć tomików, kolejnych pięć – za równowartość 8 USD, a resztę paczki po zapłaceniu 15 USD. Komiksy dostępne są w formatach PDF, EPUB i CBZ. Paczka będzie dostępna do 25 lipca, do godziny 19.59.

Jak zawsze nasze zakupy na Humble Bundle wspierają organizacje charytatywne. Tym razem jest to Hasbro Children’s Fund.

Źródło: https://www.humblebundle.com/books/dungeons-and-dragons-comics-2018

Ur. 1980 (to był dobry rocznik, nie tylko dla win). Z zamiłowania nerd. Zapalony gracz, czytacz i oglądacz. Autor bloga Trollowy Most.
Troll chrzestny Stowarzyszenia POP-ART.

“Pół Wieku Poezji Później” [zwiastun]

Deadpool Classic. Tom 5 [recenzja]