in , ,

The Starcourt Mall! Hawkins, Indiana [Stranger Things 3 teaser]

Twórcy Stranger Things nie próżnują. Netflix właśnie opublikował w sieci piękny teaser nowego sezonu – The Starcourt Mall! Hawkins, Indiana. Przypomnijmy, że serial zadebiutował na platformie Netflix w 2016 roku. Został entuzjastycznie przyjęty i obecnie czekamy na sezon 3, który ma pojawić się jesienią.

Stranger Things to amerykański serial internetowy, horror science-fiction, stworzony dla platformy Netflix przez braci Dufferów, będących również jego scenarzystami i reżyserami.

4

Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim stanie Indiana, a formą i treścią nawiązuje do popkultury tamtego okresu, w tym m.in. do twórczości Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Roba Reinera, George’a Lucasa, Ridleya Scotta i Jamesa Cameron. Stranger Things zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków, chwalących przede wszystkim stylizację na lata 80., klimat, aktorstwo, reżyserię, scenariusz oraz liczne nawiązania do filmów z lat 80.

Uroku całości dodaje świetna obsada znanych dorosłych aktorów w osobach Winony Ryder i Davida Harboroura oraz młodych aktorów:

Finn Wolfhard jako Mike Wheeler
Millie Bobby Brown jako Eleven
Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson
Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair
Noah Schnapp jako Will Byers
Natalia Dyer jako Natalia Dyer

Pożeraczka fabuł. Prywatnie bogini. Skromna (po mamie).

Finisaż wystawy “Teraz komiks” Darmowy weekend na koniec!

Arab przyszłości idzie do szkoły