in , ,

#mniesiepodoba07 [Kim Jung Gi]

Jak przystało na porządny portal popkulturalny na betoniarka.necie nie może zabraknąć komiksu i jego przedstawicieli. Pierwszym z nich, którego sylwetkę chciałbym przybliżyć, jest Kim Jung Gi.

Spróbuję opisać go jednym zdaniem: jest po prostu jednym z najlepszych grafików na świecie! Koreański artysta ma zagorzałych i lojalnych fanów w Korei, Japonii, Chinach, Europie i całej Ameryce Północnej i Południowej i, od niedawna, mnie – w Polsce.

Kim Jung Gi ma niesamowitą pamięć: wszystko, co widzi, potrafi rysować bez żadnej wizualnej pomocy, bez względu na to, czy robi szybki szkic na rogu stołu, czy na kilkumetrowym muralu, nie musi wykonywać żadnych prac przygotowawczych, ponieważ wszystko jest ułożone w jego głowie i wszystko to odtwarza jego ręka. Jego zdolność do włączania najdrobniejszych detali z wyjątkową precyzją może spowodować opadanie szczęki i wytrzeszcz gałek ocznych. Niezależnie od kąta patrzenia jego ilustracje są zawsze doskonałe, a jego wiedza na temat ludzkiej i zwierzęcej anatomii jest niesamowita!

Jego wyjątkowy talent sprawia, że ​​jest zapraszany na całym świecie do wykonania “Drawing Shows”, w których gra na żywo i przed tłumem, maluje te szczegółowe i fantastycznie perfekcyjne światy. Co więcej, jest super miły i wcale nie autystyczny (o co go często pytają fani).

Więcej na jego stronie: http://www.kimjunggi.net/

3 Comments

Obiecanki cacanki

Czarne sny narodowca