in

Nowe informacje i opóźnienia DC Zoom [nowe idzie #1.5]

Zaledwie tydzień temu pisałem o nadchodzącej ofercie DC Zoom, a DC już zdążyło nią nieco wstrząsnąć i namieszać. Przesunięto parę dat premier na przyszły rok, ale też podano nazwiska rysowników.

Jedną z największych zmian jest zapewne wycofanie z imprintu albo przesunięcie w czasie planowanego komiksu z DC Super Hero Girls: Search for Atlantis. Zamiast tego w maju przyszłego roku ukaże się wydanie zbiorcze dostępnej w wersji elektronicznej miniserii DC Super Hero Girls: Spaced Out, skupiającej się na postaci Zielonej Latarni Jessiki Cruz. Za scenariusz odpowiada Shea Fortana, a za rysunki – Agnes Grabowska. Fortana napisze też Batman: Overdrive, który zilustruje Marcelo Di Chiara. Komiks dostał też datę premiery – sierpień 2019.

Z kolei Super Sons wedle scenariusza Ridleya Pearsona dalej ukaże się w kwietniu przyszłego roku, ale zmienia nazwę na Super Sons: The Polarshield Project. Za ilustracje odpowiada Ile Gonzalez.

Ostatnia zmiana dotyczy Back Canary: Ignite. Komiks do scenariusza Meg Cabot został przesunięty z maja przyszłego roku na październik, a zilustruje go Cara McGee.

Poprzednia część serii #noweidzie.

Geoff Johns ustępuje z pozycji

Z komiksu na ekran [Humble Manga Bundle: Manga to Anime by Kodansha]